Hakkımızda

1969 yılında kurulmuş olan firmamız inşaat malzemesi ,mantolama ve yardımcı yapı elemanları konusunda yıllardır satış pazarlama ve tedarik hizmetleri vermekteyiz. 2,500 m² açık, 1.500 m² kapalı olmak üzere toplam 4.000 m² alanda faaliyet göstermekteyiz.

Bir aile şirketi olan firmamız bir çok önemli dönemleri aşarak tecrübe ve sermaye birikimleriyle bugünlere gelmiş ve inşaat organizasyonlarının ayrılmaz bir parçası olan, gelişmiş ülkelerde yıllardır yüksek standartta kullanılan GÜVENLİKLİ İSKELE SİSTEMLERİ konusunda da hizmet vermek üzere yeni bir departman oluşturmuştur.

2016 yılının başından beri hizmet vermekte olduğumuz güvenlikli iskele sistemiyle dengeli ve sağlıklı yapı içerisinde hızla büyüyen, güvenilir hizmeti ile ön plana çıkan şirketimiz, teknik danışmanlık, hızlı tedarik ve en düşük maliyetle siz değerli müşterilerimize satış, kaliteli hizmet ve ürün sunmayı hedefler.

Sonuç olarak iddialı bir şekilde girdiğimiz bu sektörde hizmeti öncelikli tutarak her an çözüm odaklı bir şekilde yatırımcı ve uygulamacıların yanında olacağız. Amacımız hizmet verdiklerimizin daima yanında bir yol gösteren teknik danışmanı olduğumuzu hissettirmektir.

Firmamız ile çalışanları, bir daha çalışma heyecanını ve güvenini hep dinamik tutma dileklerimizle.

Zekeriya AKYILDIZ
GENEL MÜDÜR
İNŞAAT MÜHENDİSİ (Y.T.Ü)